Contact

BERICHT of een VRAAG? Neem dan CONTACT op met ons

NEEM CONTACT OP


U kunt ons een bericht sturen via het contactformulier hiernaast, u kunt eventueel ook rechtstreeks uw bericht sturen aan ons bestuur:

 

Voorzitter : Ab Versteeg

voorzitter@pabero.nl

 

Ledenadministratie: Alie Schoneveld

ledenadministratie@pabero.nl

 

Secretaris: Guus Jacobs

secretaris@pabero.nl

 

Penningmeester: Eef Schoneveld

penningmeester@pabero.nl

 

Algemeen adjunct: Nico Goor

adjunct@pabero.nl

 

Commissie en webredactie: Gerrit Odink

webmaster@pabero.nl

commissie@pabero.nl

 

KVK Rotterdam: 2428 5402

Bank (IBAN) : NL24 INGB 0006 8517 65

t.n.v. Vereniging Post-Actieven Belastingdienst Rotterdam

 
 
 
Lid worden
Vraag of meer informatie
Bericht aan de redactie
Opmerking of suggestie
Overig
 
 

HANDIGE LINKS


Wilt u ook eens de website bekijken van onze postactieve collega's elders in het land?

Klik daarvoor één van de onderstaande links aan:


Postactieven Leiden e.o.

Postactieven Nijmegen, Arnhem e.o.

Postactieven Roosendaal

Postactieven Venlo


Informatie over "BD Plaza".  Wil je ook toegang krijgen tot BDplaza of heb je vragen hierover neem dan contact op met het Servicebureau postactieven of mail je volledige naam en e-mailadres naar:   postactieven@hotmail.com

OVER ONS


PaBeRo is de vereniging van postactieve ambtenaren van de Belastingdienst/Rijnmond en de Belastingdienst/Douane Rotterdam, maar ook van de eventuele partners van de postactieven.


We stellen als doel het bevorderen van onderlinge contacten tussen post-actieven. Dit doen we met verschillende ontmoetingsbijeenkomsten, waarbij het gezelligheidskarakter voorop staat en met het organiseren en verzorgen van diverse activiteiten op cultureel, sportief en recreatief gebied zoals: Excursies, dagtochten, sport- en spelmiddagen


 PABERO  op SOCIAL MEDIA

CONTACT BESTUUR


Vereniging PaBeRo

Post-Actieven Belastingdienst Rotterdam


E:  webmaster@pabero.nl

W:  www.pabero.nl


Ontmoetingslocatie CBG

Laan op Zuid 45

3072 DB Rotterdam